Locaţiile noastre

California nu a fost niciodată atât de aproape!

Bucureşti

Poke bowl-urile noastre au ajuns în Bucureşti! Alege-ţi preferatul pentru un prânz sau o cină proaspătă şi exotică.

Bucureşti

Frontale bancone Poke House Bucuresti

Park Lake

CC ParkLake, Strada Liviu Rebreanu, 4 - București, România

Opening
Mon – Sun
10:00 – 22:00;

Email: parklake@pokehouse.it

Phone: +40 73 056 51 12

Details

Vista frontale dello bancone di Poke House a Bucarest

Bucharest House

Strada Ion Brezoianu, 24 - București, România

Opening
Mon – Sun
11:00 – 21:30;

Email: hotelroyal@pokehouse.it

Phone: ‎+40 73 968 29 26

Details

Milan

Milan

Ia o pauză de la frenezia zilei şi relaxează-te la Poke House. Peste 21 restaurante sunt pregătite să te primească în Milano cu cele mai gustoase poke bowls.

Imbonati House

Via Carlo Imbonati, 24 - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: imbonati@pokehouse.it

Phone: +39 375 659 40 14

Details

Poke House counter in Milano Bicocca

Bicocca Village

CC Bicocca Village, Viale Sarca, 232 (colț cu Via Chiese) - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: bicocca@pokehouse.it

Phone: ‎+39 02 45 387 900

Details

Counter at the Poke House Spark 1 restaurant in Milan

Spark 1

Via Russolo, 5 - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: spark1@pokehouse.it

Phone: +39 02 36 582 370

Details

Via Fiamma

Via Galvano Fiamma, 5 - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: fiamma@pokehouse.it

Phone: ‎+39 02 36 705 681

Details

Cadorna House

Piazza Virgilio, 4 - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: cadorna@pokehouse.it

Phone: ‎+39 02 367 059 41

Details

Wagner House

Via Cuneo, 5 - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: viacuneo@pokehouse.it

Phone: ‎+39 02 36 569 009
Whatsapp: +39 379 288 35 81

Details

Meravigli

Via Meravigli, 2 - Milan, Italia

Opening
Mon – Wed
11:30 – 22:30;
Thu
11:30 – 22:00;
Fri – Sun
11:30 – 22:30;

Email: meravigli@pokehouse.it

Phone: +39 02 36 559 231

Details

The Sign

Via Calindri, 2 - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: thesign@pokehouse.it

Phone: +39 02 49 539 753
Whatsapp: +39 379 286 94 95

Details

Porta Venezia

Via Lazzaro Spallanzani, 16 - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: spallanzani@pokehouse.it

Phone: +39 02 45 440 498
Whatsapp: +39 379 243 23 87

Details

Navigli

Via Pasquale Paoli, 3 - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: paoli@pokehouse.it

Phone: +39 02 82 788 640

Details

Brera

Via Broletto, 41 - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: brera@pokehouse.it

Phone: +39 02 36 557 740
Whatsapp: +39 379 106 46 06

Details

Tribunale

Via Carlo Freguglia, 2 - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: tribunale@pokehouse.it

Phone: +39 02 36 580 236
Whatsapp: +39 379 106 39 93

Details

Citylife

Piazza Tre Torri, 1 (interior 22) - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: citylife@pokehouse.it

Phone: +39 02 36 518 142
Whatsapp: +39 379 106 64 87

Details

Isola

Via Gaetano de Castillia, 24 - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: isola@pokehouse.it

Phone: +39 02 84 967 729
Whatsapp: +39 379 106 40 00

Details

Il Globo - Busnago

CC Globo, Via Italia, 197 - Busnago (MB), Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 21:00;

Email: busnago@pokehouse.it

Phone: +39 03 95 966 677
Whatsapp: +39 379 263 30 67

Details

Il Centro - Arese

CC Il Centro, Via Giuseppe Eugenio Luraghi, 11 - Arese (MI), Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:00;

Email: arese@pokehouse.it

Phone: +39 379 288 35 84

Details

Carosello

CC Carosello, Str. Provinciale 208 - Carugate (MI), Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 23:00;

Email: carosello@pokehouse.it

Phone: +39 02 92 271 141
Whatsapp: +39 379 221 50 64

Details

Galleria Borromea

CC Galleria Borromea, Via Della Liberazione, 8 - Peschiera Borromeo (MI), Italia

Opening
Mon – Sun
11:00 – 21:00;

Email: peschiera@pokehouse.it

Phone: +39 02 49 414 750
Whatsapp: +39 340 349 92 94

Details

Sempione kiosk

Viale Eugenio Beauharnais (Intrare Foro Bonaparte/Acquario Civico) - Milan, Italia

Temporar închis

Email: sempione@pokehouse.it

Phone: +39 377 092 76 70

Details

Rinascente kiosk

Via Santa Radegonda, 3 - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 21:00;

Email: rinascente@pokehouse.it

Phone: +39 375 559 06 47

Details

Citylife kiosk

CC Citylife Shopping District, Piazza Tre Torri, 1 - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: citylifechiosco@pokehouse.it

Phone: +39 375 659 40 15

Details

Bocconi kiosk

Viale Giovanni Sebastiano Bach (Intrare de colț Via Bocconi) - Milan, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 20:00;

Email: bocconi@pokehouse.it

Phone: +39 02 35 958 645

Details

Torino

De pe Coasta de Vest până la Torino este doar un mic pas. Încearcă poke bowl-urile noastre şi simte briza californiană!

Torino

Le Gru

CC Shopville Le Gru, Via Crea, 10 - Grugliasco (TO), Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: legru@pokehouse.it

Phone: ‎+39 011 15 633 330

Details

Torino Lingotto

CC Lingotto, Via Nizza, 230 - Torino, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: lingotto@pokehouse.it

Phone: +39 011 19 707 665
Whatsapp: +39 379 274 81 36

Details

Aldo Moro

Via Sant'Ottavio, 12B (Palatul Aldo Moro) - Torino, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: aldomoro@pokehouse.it

Phone: ‎+39 011 19 214 797
Whatsapp: +39 377 092 67 48

Details

Carlina

Via Santa Croce, 2 - Torino, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: carlina@pokehouse.it

Phone: +39 011 037 14 62
Whatsapp: +39 379 215 32 73

Details

Roma

Roma

Un colţ de California ajunge la Roma. Ia o pauză delicioasă şi sănătoasă cu poke bowl-urile noastre.

Porta di Roma

CC Porta di Roma, Via Alberto Lionello, 201- Roma, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: portadiroma@pokehouse.it

Phone: +39 06 42 989 860

Details

Castel Romano

CC Castel Romano Designer Outlet, Via del Ponte di Piscina Cupa, 64 - Roma, Italia

Opening
Mon – Sun
10:00 – 20:00;

Email: castelromano@pokehouse.it

Phone: +39 06 83 950 739

Details

Frontale del bancone di Poke House Roma

Aura Shopping

Viale di Valle Aurelia, 30 - Roma, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 23:00;

Email: aura@pokehouse.it

Phone: +39 06 87 728 671

Details

Counter at the Poke House Centro Leonardo restaurant in Rome

Centro Leonardo

CC Centro Leonardo, Viale Donato Bramante, 31/65 - Fiumicino (RM), Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:00;

Email: parcoleonardo@pokehouse.it

Phone: ‎+39 379 257 87 08

Details

Roma Beethoven

Viale Beethoven, 80/82 - Roma, Itália

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: beethoven@pokehouse.it

Phone: +39 379 171 29 32

Details

Roma House

Via del Gambero, 36 - Roma, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:30;

Email: gambero@pokehouse.it

Phone: ‎+39 ‎06 97 993 054
Whatsapp: +39 379 248 39 92

Details

Valmontone

CC Valmontone Outlet, Via della Pace - Valmontone (RM), Italia

Opening
Mon – Sun
10:00 – 22:00;

Email: valmontone@pokehouse.it

Phone: ‎‎+39 06 87 886 913
Whatsapp: +39 345 679 79 56

Details

Maximo

CC Maximo, Via Laurentina - Roma, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:00;

Email: maximo@pokehouse.it

Phone: +39 06 86 972 492
Whatsapp: +39 379 216 30 19

Details

Euroma 2

Viale dell'Oceano Pacifico, 83 - Roma, Italia

Opening
Mon – Sun
11:30 – 22:00;

Email: euroma2@pokehouse.it

Phone: +39 379 180 26 02
Whatsapp: +39 379 180 26 02

Details

newsletter

Fără stres, fără spam.
Doar veşti bune şi energie pozitivă!

De unde eşti?

Selectează zona geografică în care te afli pentru a-ți arăta un conţinut util conform căutărilor tale.
QR Code

good news isn't over yet​

Join the Poke House Squad, scan qrcode and receive exclusive benefits.